Цікаві події в житті малят

"Тиждень правових знань"

З 17 по 21лютого у дошкільному закладі  пройшов   Тиждень правових знань.

З дітьми були проведені заняття, ігри, бесіди, розваги спрямовані на ознайомлення дошкільників з  Декларацією прав дитини.

Заняття в молодшій групі № 2 «Всі ми різні - всі ми рівні», вихователь Погорелова Л.В.

Творча гра «Лікарня», санаторна група № 12

Дидактична гра «Ми маємо права» санаторна група № 12

Заняття в санаторній групі № 12 «Свої права ти добре знай, їх шануй та захищай», вихователь Демідова Л.Г.

Бесіда на тему: «Мої права та обов’язки», старша група № 6

Заняття «Я маю право!», старша група № 6, вихователь Бібік Л.В.

Бесіда на тему: «Право на медичну допомогу», молодша група № 10, вихователь Федонюк Н.А.

Музична розвага за мотивами казки «Троє поросят» (право на житло), санаторна група № 12

"Стежиною казок"

31.01.2014 року  у нашому закладі пройшов міський  конкурс   «Стежиною казок». У конкурсі взяли участь вихованці старших груп № 6, № 9, № 11. Музичні керівники та вихователі  старших груп  провели велику попередню роботу з підготовки команд дітей та яскравих наочних посібників. Батьки ж проявили творчість  і оригінальність , готуючи для дітей костюми казкових персонажів.

Програма конкурсу передбачала: презентацію  команд ; завдання для  знавців казок «Вгадай казку за уривком»;  інсценування казки; конкурсне завдання «Казкові небилиці»; завдання «Парад казкових героїв»;  завдання «Домалюй казку». Діти виявили високий рівень  знання сюжетів казок, акторську майстерність, мовленнєву компетентність, творчість.  Конкурс  пройшов цікаво, емоційно, діти отримали грамоти та солодкі подарунки.

"Свято Миколая"

19 грудня 2013 року  до наших малят завітав Святий Миколай, та не один, а з своїми помічниками-Янголятками, козачатами. Спочатку  діти переглянули цікаву виставу про перемогу добра над злом, а потім  разом  з гостями грали у ігри, співали, розповідали вірші про Миколая. Дитячі душі переповнювали позитивні емоції , адже крім свята Миколай приготував для слухняних діток подарунки. Виявилось, що всі дітки у нас слухняної, тож всі отримали подаруночки.

Ми дуже вдячні учням нашого шкільного підрозділу та педагогу-організатору Воропаєвій Л.В. за чудове свято, яке вже давно стало традицією.

Діти з нетерпінням чекали свята, тому приготували вірші, пісні, танці.

"Перші кроки"

29.10.2013 року під час спортивних змагань  серед  дітей старшого дошкільного  віку  свої спортивні вміння,  спритність, силу, витривалість продемонстрували команди вихованців старших груп №  9 та №  11 під час естафет, рухливих ігор, спортивних вправ.  Маленькі спортсмени  виявили бойовий дух, велику волю до перемоги, товариську підтримку.  Яскравості змаганням додали вихованці середніх груп № 5, 7, які заповнили паузи між естафетами  яскравими сюжетними танцями. За своїх товаришів гаряче вболівали та підтримували діти старших груп.  Компетентне журі визначило переможців: І місце – команда старшої групи № 9, ІІ місце – команда старшої групи № 11.

Осінні розваги

У жовтні місяці  до нас у садочок завітала Осінь. Спочатку вона привітала найменших вихованців,  подарувавши їм золоті листочки. Потім відвідала кожну групу дітей: з одними кружляла у осінньому хороводі,  з іншими грала у цікаві ігри, а лісовим звірятам допомогла приготуватися до зими. Діти готувалися до приходу Осені і зустріли її піснями,  віршами та веселими таночками. Осінь віддячила дітлахам щедрими дарунками.  Не забули запросити і наших батьків на свята,  адже таке свято краще зустрічати у дружньому  колі.

Методоб'єднання

26.11.2013 року  на  базі нашого дошкільного закладу  пройшло  практичне заняття міського методичного об’єднання для вихователів дошкільних закладів «Формування соціальної та мовленнєвої компетентності дошкільників».  Гості мали можливість ознайомитись з сучасними інноваційними  методами роботи з дошкільниками,  зокрема з використанням ІКТ. Вихователь  середньої групи Морозович Т.М. разом з своїми вихованцями  розповіли про звичаї та обряди українського народу, «навчили» гостей готувати традиційні українські страви.

"День дошкілля"

27.09.2013 року у дошкільному підрозділі відбулось  Всеукраїнське  свято «День Дошкілля». З самого ранку у садочку панувала атмосфера радості, піднесеного настрою. Привітати працівників закладу завітали депутат обласної ради Поляков Ю.В., заступник начальника відділу освіти Максимчук М.В., директор НВК № 18 Ракова Л.В., випускники закладу минулих років.  Працівники закладу, вихованці та батьки  до цього свята приготували  безліч цікавих розваг, була організована робота виставок  композицій з осінніх квітів «Осінні мелодії для вихователів» та стіннівок до Дня Дошкілля.  Кульмінацією свята став концерт «Щирі вітання, Вам вихователі!  Саме такі свята єднають працівників закладу, батьків, вихованців, громадськість  та піднімають престижність професії педагога дошкільного закладу.