Дошкільний підрозділ НВК

ВІТАЄМО НА СТОРІНЦІ  ДОШКІЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ НВК № 18!

Дошкільний підрозділ  Єнакієвського навчально-виховного комплексу № 18  Єнакієвської міської ради  відкритий у 1965 році.

Тип закладу:  ясла-садок

Розташований за адресою: 86420, м. Єнакієве, вулиця Нестерова,

буд. 48.

Контактний телефон: (06252) 3–31 –71

Історія:  з 1965 року по 2003 рік дошкільний заклад належав до ВАТ «Єнакієвський металургійний завод».

У липні 2003 року був переданий у комунальну власність міста і знаходиться на балансі відділу освіти Єнакієвської міської ради.

У січні 2010 року був реорганізований у дошкільний підрозділ навчально-виховного комплексу № 18.

У 2002 році  рішенням виконавчого комітету Єнакієвської  міської  ради № 607 від 25.12.2002 року дошкільному закладу був наданий статус україномовного.

У 2007 році проведено державну реєстрацію дошкільного навчального закладу як юридичної особи, одержано свідоцтво про держану реєстрацію фізичної особи, серія АОІ № 7569 від 06.02.2007 рік.

У 2008  році дошкільний навчальний заклад відповідно до рішення УОН ОДА (наказ № 436 від 18.06.2008р.) визнано атестованим з високим рівнем

Мережа груп: дошкільний підрозділ НВК № 18 розрахований на 225 місць.

Наявна кількість дітей – 315.

У дошкільному підрозділі НВК № 18 функціонує 12 груп :

групи раннього віку – 3,

дошкільні – 9,  з них  2 санаторні.

Режим роботи груп:

11 груп  – 10,5 годин,

1 група – цілодобова .

Керує дошкільним підрозділом заступник директора з організації дошкільного навчання  Верховська Олександра Олексіївна.

У дошкільному підрозділі працює:

24 – педагоги,

1   – медична сестра,

29 – молодший обслуговуючий  персонал.

Педагогічний колектив:  майже за півстоліття плідної праці дошкільний заклад примножив свої традиції, має свій стиль педагогічної діяльності.

Педагогічний колектив дошкільного підрозділу – команда однодумців, професіоналів, здатних  творчо розв`язувати  завдання, які стоять на сучасному етапі розвитку системи дошкільної освіти. Для нас дитина – це  головне ,  педагогічний процес  будуємо, враховуючи особистісні якості кожного вихованця. Досвідчені педагоги закладу поглиблено працюють над педагогічними проблемами, співзвучними пріоритетним напрямам роботи,

впроваджують в освітній процес  інноваційні педагогічні технології, дбають про створення умов для  роботи молодих педагогів. Наші педагоги справжні майстри дошкільного виховання, ерудовані педагоги, доброзичливі люди. Педагогічні працівники  дошкільного закладу постійно беруть участь  у  загальноміських заходах  організованих відділом  освіти Єнакієвської міської ради.

Трудовий колектив закладу та педагоги неодноразово нагороджувались грамотами і відзнаками  міського управління освіти.

Наші досягнення:

2007 рік  - диплом лауреата міського методичного фестивалю отримала вихователь Єрьоміна Г.М. за вагомий внесок у процес впровадження сучасних  педагогічних технологій у навчально-виховний процес.

2008 рік -  грамота відділу освіти Єнакієвської міської ради за високий рівень проведення семінару для керівників дошкільних закладів міста.

2009 рік – диплом відділу освіти Єнакієвської міської ради за активну участь у проведенні міського свята , присвяченого Дню захисту дітей.

2010 рік – грамота    виконкому Єнакієвської міської ради вихователю-методисту Волоховій Н.І. за зразкове виконання посадових обов’язків, високий рівень організації навчально-виховного процесу, ініціативу, наполегливість і творчий пошук.

2011 рік – грамота відділу освіти Єнакієвської міської ради   вихователю Писаревій М. Ю. за зайняте I місце у конкурсі-захисті перспективного педагогічного досвіду серед педагогів дошкільних закладів міста.

2011 рік – грамота  відділу освіти Єнакієвської міської ради   керівнику дошкільного закладу Верховській О.О. за зайняте I місце у конкурсі презентаційних відеоматеріалів про дошкільний заклад.

2011 рік – грамота виконкому Єнакієвської  міської ради  вихователю Погореловій Л.В за творчу сумлінну працю, високі результати роботи у справі виховання та розвитку дітей дошкільного віку.

2013 рік - грамота  відділу освіти Єнакієвської міської ради   вихователю Писаревій М.Ю за зайняте II місце у конкурсі «Вихователь року»

Знає весь мікрорайон

І навіть все місто,

Як виховує малят

Рідна всім  «Берізка»

Синій м`яч, ляльки, книжки,

Ігри, ведмежата,

Радість, сміх, вірші, пісні

Чекають на маляток.

48  років – мало чи багато,

Бо ходили в дитсадок дід, бабуся, тато.

А сьогодні вже до нас їх біжать онуки…

Знають всі – зігріють їх надійні, ніжні руки.

Увага!  Всі стежки й доріжки

Ведуть у ДНЗ « Берізка»!